Základní škola Liberec Barvířská

Zaměstnanci

Ředitel základní a mateřské školy: Miloslav Kuželka
Statutární zástupce ředitele: Martin Urban
Hospodářka ZŠ a MŠ: Ivana Švihlová

 

Třídní učitelé:     

                                                  konzultační hodiny
1.A     Štěpánka Lacinová         út 11:45-12:30
1.B     Štěpánka Lačná              st 13:00-13:45
2.A     Petra Vaníčková             po 13:00-14:00
2.B     Michaela Klúčiková         st 9:55-10:40
2.C     Martina Langpaulová      čt 7:30-7:50
3.A     Ivana Vančišinová           čt 12:00-12:45
3.B     Lucie Šilhavá                   st 11:45-12:45
4.A     Klára Zádová                   út 10:50-11:35
4.B     Iva Mrákotová                  út 12:00-13:00
5.A     Tomáš Vávra                   st 11:45-12:30
5.B     Martina Šímová               pá 9:55-10:40
6.A     Pavlína Honcová             út 9:55-10:40
7.A     Iveta Loumová                 st 8:50-9:35
7.B     Daniela Marková              út 9:55-10:40
8.A     Yvetta Šulcová                 út 8:50-9:35
9.A     Jana Pěničková                út 10:50-11:35  
           výchovné poradenství      po 9:55-10:40

 

Kontakty na vyučující: příjmení@zs-barvirska.cz  např. novak@zs-barvirska.cz            

          

Bez třídnictví: Petr Francák (konzult.h. pá 8:50-9:35), Olga Húsková (čt 14:30-15:15), Martin Jeništa (st 9:55-10:40), Hedvika Plačková (9:55-10:40), Radim Václav (čt 12:40-13:25), Aneta Wollrabová (po 8:50-9:35)

Karel Řehák – speciální pedagog  

Zuzana Barešová, Markéta Plecháčová – asistentky pedagoga       

 

Školní družina:
Vlasta Blahová
Renata Mysíková
Michaela Novotná, vedoucí vychovatelka
Leona Rýdlová

 

Mateřská škola:
Jana Dlouhá
Dana Chmelařová
Radomíra Machatá
Iva Uzlová

 

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Svatý Martin nepřijel na bílém koni (Novotná)

Již tradičně jsme se společně sešli v Martinském průvodu.

ZÁKLADNÍ KOLO FLORBALOVÉ SOUTĚŽE STARŠÍCH ŽÁKŮ (Václav)

Úterý 7.11.2017 bylo na naší škole vyhrazeno k sehrání základní skupiny florbalové postupové soutěže starších žáků.