Základní škola Liberec Barvířská

Renata

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Celoroční námětová hra - Dobrodružství s Indiány

1.oddělení  Arapahové - 2.A, část 3.B ( Ondra Vávra, Matyáš Ducháček)

Vychovatelka - Renata Mysíková

Kontakty školní družina: 778 761 347, e- mail :  druzina.barvirska@seznam.cz

Vyzvedávání a předávání  dětí:

ranní družina - provoz 6:30-7:15, zvonek ranní družina, osobní předání v herně ranní družiny ( přízemí vedle 2.A)

po obědě v jídelně cca ve 12:00 případně 13:00 dle školního rozvrhu ( po předchozí domluvě či dle zápisního lístku)

12:15 - 13.15 zvonek Renata ( po předchozí domluvě či dle zápisního lístku) děti posíláme dolů, věci mají s sebou, rodiče čekají před budovou školy

15:00 - 16:00 zvonek Renata posíláme děti dolů, šatny jsou otevřené, čekejte na své děti u schodiště v přízemí ( vedle barevných židliček a velké nástěnky, naproti ranní družině nebo v šatně ), při pěkném počasí jsme od 15:00- 16:00 na školní zahradě ( na hlavních dveřích je cedule Jsme na hřišti)

16:00 - 16:30 zvonek ranní družina, osobní předání v přízemí  ( herna ranní družiny)

!!! Prosíme rodiče, aby z důvodu bezpečnosti, bez předchozí domluvy nevstupovali před 15:00 do budovy školy !!!

Potřeby do ŠD pro školní rok 2018/19

* družínek - nutné nosit denně a kontrolovat , zapisovat do zadní části aktuální změny odchodů oproti zápisním lístkům

* 2x obal A5 na družínek a deník

* čip na obědy si již nosí každý sám