Základní škola Liberec Barvířská

1.oddělení - 1.A, část 3.B

Vychovatelka - Renata Mysíková

Kontakty školní družina: 778 761 347, e- mail :  druzina.barvirska@seznam.cz

Vyzvedávání a předávání  dětí:

ranní družina - provoz 6:30-7:15, zvonek ranní družina, osobní předání v herně ranní družiny ( přízemí vedle 1.A)

po obědě v jídelně cca ve 12:00 případně 13:00 dle školního rozvrhu ( po předchozí domluvě či dle zápisního lístku)

12:15 - 13.15 zvonek Renata ( po předchozí domluvě či dle zápisního lístku) , osobní předání v ŠD 3.patro ( pouze první třídy, ostatní ročníky pošleme dolů)

15:00 v prostorách šaten nutné osobní předání! ( po předchozí domluvě či dle zápisního lístku)

15:15 - 16:00 zvonek Renata, osobní předání v ŠD 3.patro ( pouze první třídy, ostatní ročníky pošleme dolů)

16:00 - 16:30 zvonek ranní družina, osobní předání v přízemí  ( herna ranní družiny)

Potřeby do ŠD:

* družínek - nutné nosit denně a kontrolovat , zapisovat do zadní části aktuální změny odchodů oproti zápisním lístkům ( děti obdrží v následujícím týdnu)

* 2x obal A5 na družínek a sportovní deník

* čip s podepsanou šňůrkou ( zůstává v ŠD)

* převlečení na ven, zůstává dole v šatně

* svačina, pití ( kdo zůstává po 15:00)

* převlečení na pohybové kroužky, necháváme ve skříňkách v ŠD

* sáček balených bonbonů pro děti na odměny na pololetí ( dobrovolné)

Obědy

*možnost využití čipování z domu přes internet ( www.strava.cz), heslo obdržíte u vedoucí školní jídelny

Odchody dětí doplníme do zápisních lístků na třídních schůzkách 21.9., zároveň zde obdržíte další info a formulář zmocnění osob k vyzvedávání dětí ( mimo zákonných zástupců ).

Fotky z akcí naleznete na adrese http://sdbarvirska.rajce.idnes.cz/

Videa z karnevalu a družinových akcí naleznete na adrese https://www.youtube.com/channel/UCnF_c3thxm52CLVXCfyYfMQ

Sportovní den pro mateřské školy (Plačková)

V úterý 19. září 2015 se na naší škole uskutečnil již tradiční „Sportovní den pro mateřské školy“.

Jóga v hodině tělesné výchovy (Plačková)

V úterý 19.9.2017, v rámci seznamování s různými druhy sportů, proběhla i hodina jógy.