Základní škola Liberec Barvířská

Renata

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Celoroční námětová hra - Dobrodružství s Indiány

1.oddělení  Arapahové - 2.A, část 3.B ( Ondra Vávra, Matyáš Ducháček)

Vychovatelka - Renata Mysíková

Kontakty školní družina: 778 761 347, e- mail :  druzina.barvirska@seznam.cz

Vyzvedávání a předávání  dětí:

ranní družina - provoz 6:30-7:15, zvonek ranní družina, osobní předání v herně ranní družiny ( přízemí vedle 1.A)

po obědě v jídelně cca ve 12:00 případně 13:00 dle školního rozvrhu ( po předchozí domluvě či dle zápisního lístku)

12:15 - 13.15 zvonek Renata ( po předchozí domluvě či dle zápisního lístku) děti posíláme dolů, věci mají s sebou, rodiče čekají před budovou školy

15:00 - 16:00 zvonek Renata posíláme děti dolů, šatny jsou otevřené, čekejte na své děti u schodiště  v přízemí ( vedle barevných židliček a velké nástěnky, naproti ranní družině ) nebo v šatně, při pěkném počasí jsme od 15:00- 16:00 na školní zahradě ( na hlavních dveřích je cedule Jsme na hřišti)

16:00 - 16:30 zvonek ranní družina, osobní předání v přízemí  ( herna ranní družiny)

!!! Prosíme rodiče, aby z důvodu bezpečnosti, bez předchozí domluvy nevstupovali před 15:00 do budovy školy !!!

Potřeby do ŠD pro školní rok 2018/19

* družínek - nutné nosit denně a kontrolovat , zapisovat do zadní části aktuální změny odchodů oproti zápisním lístkům

* 2x obal A5 na družínek a deník

* čip na obědy si již nosí každý sám

* převlečení na ven, zůstává dole v šatně

* svačina, pití ( kdo zůstává po 15:00)

* převlečení na pohybové kroužky, necháváme ve skříňkách v ŠD případně v šatně ( fotbal)

* sáček balených bonbonů pro děti na odměny na pololetí ( dobrovolné), 1x balík papírových  kapesníků

Obědy

*možnost využití čipování z domu přes internet ( www.strava.cz), heslo obdržíte u vedoucí školní jídelny

Děkuji všem za spolupráci

Naše akce:

17.9. - program Indiánskou stezkou ( 13:30 -15:30 školní zahrada)

27.9. - Rozloučení s létem ( od 15:30 indiánské aktivity pro rodiče s dětmi, od 16:30 společné opékání), pouze za příznivého počasí

23.10.- Stezka duchů ( 16:30- 19:00  indiánské aktivity a stezka odvahy pro odvážné indiány) - akce pouze pro děti

PŘESPOLNÍ BĚH (Jeništa)

Zúčastnili jsme se další sportovní akce, tentokrát přespolního běhu šesti členných družstev.

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ (Jeništa)

Školní rok je již v plném proudu a také sportovní i kulturní akce.