Základní škola Liberec Barvířská

Renata

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Celoroční družinová hra - Sportovní hrátky

1.oddělení - 1.A, část 3.B ( Breňová A., Bláhová T., Šašková J., Šimůnková A., Průšová E.)

Vychovatelka - Renata Mysíková

Kontakty školní družina: 778 761 347, e- mail :  druzina.barvirska@seznam.cz

Vyzvedávání a předávání  dětí:

ranní družina - provoz 6:30-7:15, zvonek ranní družina, osobní předání v herně ranní družiny ( přízemí vedle 1.A)

po obědě v jídelně cca ve 12:00 případně 13:00 dle školního rozvrhu ( po předchozí domluvě či dle zápisního lístku)

12:15 - 13.15 zvonek Renata ( po předchozí domluvě či dle zápisního lístku) od října posíláme děti dolů, věci mají s sebou, rodiče čekají před budovou školy

15:00 v prostorách šaten nutné osobní předání! ( po předchozí domluvě či dle zápisního lístku)

15:15 - 16:00 zvonek Renata, od října posíláme děti dolů, šatny jsou otevřené, čekejte na své děti u schodiště  v přízemí ( vedle barevných židliček a velké nástěnky, naproti ranní družině)

16:00 - 16:30 zvonek ranní družina, osobní předání v přízemí  ( herna ranní družiny)

Potřeby do ŠD:

* družínek - nutné nosit denně a kontrolovat , zapisovat do zadní části aktuální změny odchodů oproti zápisním lístkům

* 2x obal A5 na družínek a sportovní deník

* čip s podepsanou šňůrkou ( zůstává v ŠD)

* převlečení na ven, zůstává dole v šatně

* svačina, pití ( kdo zůstává po 15:00)

* převlečení na pohybové kroužky, necháváme ve skříňkách v ŠD případně v šatně ( fotbal)

* sáček balených bonbonů pro děti na odměny na pololetí ( dobrovolné)

* modré tričko bez potisku nejlépe bavlněné

Obědy

*možnost využití čipování z domu přes internet ( www.strava.cz), heslo obdržíte u vedoucí školní jídelny

Děkuji všem, kteří již donesli modrá trička, bonbony a  obaly.

Fotky z akcí naleznete na adrese http://sdbarvirska.rajce.idnes.cz/

Videa z karnevalu a družinových akcí naleznete na adrese https://www.youtube.com/channel/UCnF_c3thxm52CLVXCfyYfMQ

Svatý Martin nepřijel na bílém koni (Novotná)

Již tradičně jsme se společně sešli v Martinském průvodu.

ZÁKLADNÍ KOLO FLORBALOVÉ SOUTĚŽE STARŠÍCH ŽÁKŮ (Václav)

Úterý 7.11.2017 bylo na naší škole vyhrazeno k sehrání základní skupiny florbalové postupové soutěže starších žáků.