Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - ředitelské volno

Florbalový turnaj mladších žáků (Randáková)

Ve čtvrtek 18. dubna se výběr mladších žáků zúčastnil florbalového turnaje 4. a 5. ročníků.  V prvním zápase měl velkou převahu tým soupeře ze Stráže nad Nisou, druhý zápas jsme rovněž prohráli, tentokrát s domácím týmem ZŠ Ještědská. Třetí, poslední zápas se ZŠ Vrchlického nabídnul velmi pěknou podívanou a naše družstvo vedlo několik minut 2:1. I přes velké úsilí se soupeři bohužel podařilo minutu před koncem vyrovnat, a tak jsme vzhledem ke vzájemnému výsledku a celkovému součtu skóre bohužel skočili na 4. místě o pouhý jeden bod. Všem zúčastněným chlapcům přesto děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a bojovné výkony.