Základní škola Liberec Barvířská

Vzdělávání dotykem

Zdroj: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OPVK)

Registrační číslo: CZ.1.07/1.3.00/51.0031

Žadatel: ATTEST, s.r.o.
ZŠ Liberec, Barvířská 38/6, p.o. je partnerem projektu

Realizace projektu: 1.10.2014 – 31.7.2014

Se začátkem školního roku 2014/15 byl zahájen projekt „Vzdělávání dotykem“, do něhož se naše škola zařadila jako partner po boku dalších 51 škol z Libereckého kraje. Projekt podporuje profesní rozvoj pedagogických pracovníků v oblasti pedagogických kompetencí, aplikace informačních a komunikačních technologií do prostředí vzdělávání žáků na základních a středních školách, prohlubování odborných znalostí a implementace dotykových digitálních zařízení do školního prostředí. Do projektu se zapojilo 20 pedagogů, kteří absolvují vzdělávací kurzy v oblastech: Příprava projektů na ZŠ a využívání ICT ve výuce pro ZŠ, Počítačová kriminalita a kyberšikana, Autorské právo ve školní praxi, Elektronické vedení dokumentů školy, E-learning pro pedagogy a Didaktiky odborných předmětů. Pedagogové obdrží k dispozici vybrané dotykové technologie (15 tabletů a 5 notebooků). Součástí projektu je rovněž vzdělávání ředitelů v oblasti zadávání veřejných zakázek.

Odkazy:

www.vzdelavanidotykem.cz

www.op-vk.cz

www.msmt.cz

www.esfcr.cz

Svatý Martin nepřijel na bílém koni (Novotná)

Již tradičně jsme se společně sešli v Martinském průvodu.

ZÁKLADNÍ KOLO FLORBALOVÉ SOUTĚŽE STARŠÍCH ŽÁKŮ (Václav)

Úterý 7.11.2017 bylo na naší škole vyhrazeno k sehrání základní skupiny florbalové postupové soutěže starších žáků.