7.B v knihovně "HOBIT"

V pátek 15.12. jsme se zúčastnili literárního programu v krajské knihovně. Program byl zaměřen na fantazy literaturu a konkrétně na knihu J.R.R.Tolkiena - Hobit aneb cesta tam a zase zpátky. Ukázku z knihy jsme četli na hodině literatury, a tak pro nás téma nebylo neznámé.

Cestou Bilbo Pytlíka nás provedla paní knihovnice a kromě různých otázek pro nás připravila několik úkolů a aktivit. Luštili jsme tajemný nápis, hádali pohádkové postavy a poslouchali ukázky z knihy.

Šárka Krousová