15.9. Dramacentrum - program Král snů

V pátek 15. 9. nás navštívili lektoři z Dramacentra a představili nám svůj primární program Král snů. Cílem programu bylo seznámit děti, pomocí technik dramatické výchovy, se základními riziky a nebezpečím častého pohybu ve virtuálním světě a na sociálních sítích. Lektoři se pomocí jednoduchého příběhu snažili děti navést k definování vlastních cílů a snů. Postavili do kontrastu smysluplně strávený čas při naplňování těchto cílů proti nenáročně trávenému času ve virtuálním světě. Program se nám moc líbil, hlavně to, že jsme se mohli aktivně zapojit a celý příběh si prožít.