11.12 Kouzlo Vánoc - Střevlík, Oldřichov v Hájích

V pondělí 11.12. jsme zavítali do ekocentra Střevlík v Oldřichově v Hájích, kde pro nás byl připravený program "Kouzlo Vánoc". Společně jsme si navodili vánoční atmosféru, která nás provázela celým programem. Formou zábavných a poučných aktivit jsme se dozvěděli něco o vánočních zvycích, pověděli jsme si, co pro nás Vánoce znamenají. Připomněli jsme si také příběh o narození malého Ježíška, který jsme si i zdramatizovali. V neposlední řadě na nás také čekala vlastnoruční výroba dárečku pro někoho z našich blízkých nebo kamarádů. Program se nám moc líbil a určitě jsme tu nebyli naposledy.