TONDA OBAL NA CESTÁCH (Kvasničková)

Tonda obal na cestách je výukový  program společnosti EKO-KOM o třídění a recyklaci odpadu.
V rámci blížícího se DNE ZEMĚ, který bude v dubnu, se všechny třídy naší školy zúčastnily programu o správném třídění, recyklaci a předcházení tvorbě odpadů.
U nás ve škole se třídění odpadů dlouhodobě věnujeme. Na prvním stupni jsou v každé třídě nádoby na třídění. Všude na chodbách jsou instalovány třídící krabice.
Většina našich žáků třídí denně.Tento program nám připomenul pravidla správného třídění. Pro mnohé žáky bylo překvapující, co všechno je z recyklovaného materiálu, co všechno se dá znovu použít. Doufejme, že všechny tyto znalosti budou prospěšné pro nás všechny. Nikdo nechceme žít na hromadě odpadu.