Předvánoční turnaj v přehazované a volejbale (Randáková)

V úterý 19.12. se ve velké tělocvičně uskutečnily dva školní turnaje. První dvě vyučovací hodiny poměřily své síly smíšené týmy z 6. a 7. tříd v přehazované. Třetí a čtvrtou hodinu na ně pak navázali starší žákyně a žáci, kteří se utkali ve volejbale. Všem zúčastněným děkujeme za hezké sportovní dopoledne a předvedené výkony.

PŘEHAZOVANÁ – celkové pořadí:
1.    LOS PENGUINOS (7.A) – Burde, Horáková, Korbelář, Muzikářová, Nevelošová, Tesař
2.    ALL-STARS (6.A) – Béres, Dukhovyč, Kopřivová, Kraka, Kůstová, Ovcharovičová, Vojtenko
3.    B-SIX (6.B) – Bui Yen Vy, Křepel, Karel, Kryčfalušij, Jáchym, Tkach
4.    DEVIL RAYS (6.A) – Didov, Fisenko, Mandybura, Matys, Mosina, Pokrivchak

VOLEJBAL – celkové pořadí:
1.    UK MAŠINY (9.A) – Andriesi, Hradiský, Ivanets, Kuzebouch, Orysenko (9.B), Smetana
2.    ZÁVITKY (8.A) – Hnízdo, Izingová, Koutecký, Mandybura, Pokorný, Procházková
3.    GOSSIP GIRLS (8.B) – Bulavová, Culfic, Šírová, Vaníčková, Vondráčková (7.B), Vojtásková