Parlamentní valentýnská akce na Barvířské (Wollrabová)

Rok se s rokem sešel a parlamentní zástupci si opět připravili všemi tak oblíbenou akci na svátek sv. Valentýna. Od 12.2. – 13.2. měli žáci možnost poslat valentýnku někomu, na kom jim záleží; buď své tajné lásce, kamarádovi, kamarádce nebo i učitelům. Psaníčko vhazovali do zapečetěné krabice a pověření pošťáci „Amorci“ pak psaní dotyčné/mu doručili. Tematická výzdoba byla samozřejmostí a tentokrát nechyběla ani hudební produkce o velké přestávce a nabídka speciálních cukrovinek nebo balíčků s drobnými dárky.

Děkujeme všem zúčastněním za organizaci skvělé akce, kterou jsme si všichni užili a na chviličku jsme narušili školní streotyp.