Základní škola Liberec Barvířská

Odměna za vysvědčení (Novotná)

Odměnou za vysvědčení, jako každý rok, bylo sportovní odpoledne v tělocvičně. Výjimečné bylo barevné rozlišení sportovních týmů, které předvedly svá trička. Byla to vlastně generální zkouška před Olympiádou, která u nás v družině proběhne v týdnu od 12.2 – 16. 2. Družstvo Gepardů a Zeleňourů nastoupilo již se svými vlajkami a ohromilo tělocvičnu bouřlivým pokřikem. Ani Sluníčka se nenechala zahanbit. Zábavné odpoledne mohlo proběhnout bez problémů taky díky pomoci asistentek, děvčat z Klubíku, která se k nám vždy rády připojí.
Obouvání bačkor a běh, přenášení kostek do svého prostoru jen nohou, chůze ve dvojicích s míčkem mezi čely a přehazovaná, kde vyhrává ten, který má ve svém prostoru míčků nejméně.
Odměnu získali všichni, kteří si chtěli odpoledne užít. Děkujeme mamince Adélky Šimůnkové, která všechny družstva obdarovala čokoládou a napečenými muffiny.
Tak hurá do OH 2018!!!!

Odměna za vysvědčení (Novotná) Odměna za vysvědčení (Novotná) Odměna za vysvědčení (Novotná) Odměna za vysvědčení (Novotná) Odměna za vysvědčení (Novotná) Odměna za vysvědčení (Novotná)