Mikulášská nadílka (Marková)

V úterý 5. prosince 2023 se v naší škole jako každý rok skupina deváťáků proměnila v postavy Mikulášů, čertů a andělů. Tentokrát to byly hned dvě party, přičemž skupinka z 9.A se vydala na návštěvu mateřské školy a 1. a 2. tříd, deváťáci z béčka si pak vzali na starost starší ročníky. Naši žáci se svého úkolu zhostili s velkou radostí a zodpovědností. Oblékli se do krásných kostýmů, které dodaly celé akci pohádkový nádech. Čerti strašili, andílci rozdávali sladkou nadílku a Mikuláš s Knihou hříchů napomínal zlobivé děti a chválil ty hodné. Pro mladší děti to byl výjimečný zážitek a také vzácná příležitost k setkání se staršími spolužáky v roli pohádkových postav. Celá akce byla plná spontánnosti a odlehčené atmosféry, která byla více než vítaná v běžném školním dni. Děkujeme vám, milí deváťáci, za to, že jste přinesli světlo a radost do očí vašich nejmladších spolužáků.