Základní škola Liberec Barvířská

Futsal Krupka (Vávra)

V pátek 8.2. sehrála družstva mladších i starších žáků divizní finále školské futsalové  ligy. Utkání se konala v Krupce u Teplic.
V obou kategoriích se do finále dostala ZŠ Edisonova Teplice, ZŠ Kamenická Děčín a naše škola.
Starší žáci postoupili do konferenčního finále Čechy a navázali tak na úspěchy v této kategorii z minulých let!
Mladší žáci skončili po boji na 2.místě a nepostoupili.
Starší žáci (8.-9.třída):
Porazili ZŠ z Děčína vysoko 10:0 a poté remizovali se ZŠ Teplice 2:2. Tyto výsledky nakonec stačily k postupu! V konferenčním finále se utkají 4 nejlepší týmy z Čech.
Sestava:
Musil (brankář), Kašpar, Šolc, Vácha, Třešňák, Stibor, Lupoměstský, Kytka, Štěrba, Kočka.
Mladší žáci (6.-7.třída):
Porazili ZŠ Teplice 5:4 a prohráli se ZŠ Děčín 0:2.
Bojovný výkon našich kluků je ale příslibem pro příští rok, kdy většina ještě může startovat v této kategorii.
Sestava:
Ronec (brankář), Olyšar jan, Olyšar Adam, Vacek O., Zítko, Pozler, Havlíček, Přibyl, Schovanec, Dušák, Mader.

Futsal Krupka (Vávra) Futsal Krupka (Vávra) Futsal Krupka (Vávra) Futsal Krupka (Vávra)

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.