Druhý život pro hračky (Kvasničková)

Již druhý ročník bazaru hraček se u nás ve škole uskutečnil v měsíci prosinci. Mnozí naši žáci a jejich rodiče do školy přinesli své již dávno odložené hračky, aby je nabídli jiným dětem. V dalších dnech si zájemci mohli vybrat a odnést některou z hraček. Výběr byl bohatý. V nabídce byly plyšáci, stavebnice, puzzle i třeba dětské knížky. Všechny hračky byly rozebrány během jednoho odpoledne. Snad jim bude v nové rodině fajn.

Moc děkujeme všem dárcům.  Novým majitelům přejeme, aby s hračkou zažili spoustu pěkných chvil nejen teď v době vánoční.