Čarodějnický slet (Novotná)

Správné čarodějnice musí mít dobře natrénováno a také být připravené na let. U nás ve školní družině jsme nic neponechali náhodě a připravili si takové „ zkušební odpoledne“. Společně jsme se sešli, i s doprovodem, na školní zahradě, abychom nejstarší čarodějnici vystavili zkoušce ohněm. Ta bohužel neobstála. Všechny ostatní byly velmi dobře připravené a dokázaly svým oblečením velmi zaujmout okolí. Obavu jsme měli pouze z černých mraků, které neustále  hrozily deštěm, ale čarodějnická zaklínadla je odfoukla. V klidu jsme si mohli opéct buřty a užít si odpoledního sluníčka.
Přes veškerou snahu velkých, i malých čarodějnic, zaklínadel, proseb a nakonec i hartusení, se nepodařilo déšť odfouknout pořádně daleko. A tak naše společné odpoledne ukončil déšť. My jsme si to ale přesto všichni užili!!!!!
Děkujeme za účast všem krásným čarodějnicím a přejeme jim plno sil a důvtipu na sletu 30.4.