Základní škola Liberec Barvířská

Jak se (ne)učit - KVK Liberec

Jak se (ne)učit-KVK Liberec

Máte během dne čas, kdy se nejraději učíte? Víte, jestli jste skřivan nebo sova? Paráda, není třeba měnit zaběhnuté pořádky. Pro ostatní, kteří nejsou zvyklí se učit pravidelně, byl určen program v Krajské vědecké knihovně Liberec nazvaný Jak se (ne)učit? A právě tam se třída 8.A vydala v pátek 14.12.2018. Většina lidí se toho podle výzkumů naučí nejvíce od 9 do 11 hodin. Do tohoto časového úseku je třeba si naplánovat tu nejtěžší látku. Odpoledne jsme připraveni nejvíce vnímat informace před večeří, osmá hodina večerní je pak nejvhodnější  pro závěrečné opakování.Děti si  vyzkoušely, jak funguje jejich paměť a jak ji spolu s myšlením používat při učení, aby výsledky byly co nejlepší. Pod vedením zkušeného pana Rakušana se celý program všem líbil a doufejme, že i přispěl k zlepšení studijních výsledků.

Jak se (ne)učit - KVK Liberec Jak se (ne)učit - KVK Liberec Jak se (ne)učit - KVK Liberec Jak se (ne)učit - KVK Liberec

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.