Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Projektový den LEONARDO DA VINCI

K letošnímu 500. výročí úmrtí Leonarda da Vinciho se naše třída podílela na projektovém dni s názvem "Leonardo da Vinci". Cílem tohoto dne bylo představit italského renesančního mistra, malíře, sochaře, architekta, inženýra, přírodovědce a vynálezce z města Vinci. Žáci se během celého dne dovídali informace o této významné osobnosti a jeho dílech. Zhlédli také představení historické skupiny a vyzkoušeli si některé vynálezy této doby. Žákům se akce velmi líbila. Zeptejte se, kdo to Leonardo byl a co vynalezl.