Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Prezentace v knihovně "Projekt 100" (22.10.)

V pondělí 22.10.2018 se naše třída účastnila školních prezentací ve velkém sále liberecké knihovny.  Cílem setkání bylo připomenout si 100 let výročí vzniku Československa.
V průběhu měsíců leden až květen vytvářely jednotlivé třídy plakáty k významným „osmičkám“ v našich dějinách i k roku 1989. Plakáty jsou vystaveny na chodbě školy.
Na stejné téma, pak tvořili žáci prezentace. My navázali na práci bývalé páté třídy a hned na úvod jsme prezentovali vznik republiky a období tzv. první republiky do roku 1918.

Vystoupení se nám povedlo. Děkuji klukům za výbornou prezentaci naší třídy.