Program Erasmus+

Naše škola se mezinárodním projektům spolupráce škol věnuje od roku 2012 a za tu dobu jich úspěšně realizovala již pět.

Bližší informace si můžete přečíst v krátké prezentaci ZDE.

Ve školním roce 2023/24 nejsme součástí žádného projektu, ale máme podáno několik nových žádostí, výsledky výběrového řízení budou známy na podzim 2024. Jako zkušená škola již rovněž plánujeme podat žádost o akreditaci v programu Erasmus+.

Ukončené projekty:

Youngsters of Generation Z Learning to Manage and Control the Technology in a Positive Way by Robocoding

Český název: Mládež generace Z učící se ovládat a řídit používání technologií pomocí robotického kódování

Číslo projektu: 2020-1-FR01-KA229-079742_2

Termín: září 2020 – srpen 2023

Partnerské školy:

Meet up with the Future (2016 – 2018)

• Vestmannaeyar, Island​
  • Ankara, Turecko​
  • Michelstadt, Německo​
  • Stavanger, Norsko​

Home, sweet home (2012 – 2014) – projekt Comenius

• Michelstadt, Německo​
  • Vestmannaeyar, Island​
  • Ankara, Turecko​
  • Madrid, Španělsko​
  • Varna, Bulharsko​

Projekty jsou financovány z prostředků Evropské unie.