Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Slavnostní zahájení Letních olympijských her "po našem"

V pátek 7.6. jsme na naší škole  na počest  XXXIII LOH v Paříži uspořádali slavnostní olympijský průvod. Každá třída si připravila prezentaci jedné vybrané země a olympijského sportu, který je v daném státě populární, a to včetně masek na vystoupení v olympijském průvodu, velkého plakátu a i prezentaci k povídání o dané zemi a státu.

Naše třída reprezentovala pořádající zemi LOH - FRANCII a jako sport si děti vybrali HÁZENOU, ve které Francie dominuje jak  na olympiádách, tak ve světových mítincích.

Olympijský průvod byl nádherný, všechny třídy si daly opravdu velkou práci. Skvěle jsme se bavili i díky DJ Patrikovi z 9.A.

Myslím, že všem bylo nakonec jedno, kdo byl vybrán jako nejlepší ...všichni jsme si to moc užili.

J. Gajdošová