"Rebecca"

Dne 13.9. ve středu byl pro naši třídu naplánován projekt společnosti Dramacentrum s názvem "Rebecca". Jde o projekt, který je zaměřen na prevenci šikany. Celou akcí  nás provázeli pánové Jakub a Tomáš.

Tento program byl zpracován na základě skutečného velmi emotivního příběhu dvanáctileté americké dívky, která se stala obětí šikany spolužáků jak v normálním životě, tak i v kyberprostoru. Bohužel celý příběh dopadl ve skutečnosti velmi smutně.

Děti se v mnoha aktivitách vžívaly do rolí nejen samotné Rebeccy, ale i do role její matky, nebo jejích "kamarádů", ať již v roli agresorů nebo těch, kteří nic nedělají a jen celému příběhu jen přihlížejí.

Projekt byl velmi emotivní asi pro většinu z nás.                                                                                                                    J. Gajdošová