Lyžařský výcvik

Lyžák 7.tříd (Kristýna Rezková)

Jako každý rok se opět konal lyžařský kurz 7. tříd, možnost jet také měli i 4 žákyně z 8.B.
Lyžařský kurz se konal v Bedřichově na chatě Ludmila a strávili jsme tam 5 dní. A moc jsme si to užili. Počasí nám úplně nepřálo, ale stejně jsme se obuli do přeskáčů a vydali se na svah. Bohužel jeden den kvůli nepříznivému počasí jsme museli vynechat. Ale to nám stejně nezkazilo náladu a vydali jsme se na procházku ven i v nepříznivém počasí.Taky jsme si moc pochutnali na jídle, které nám tam připravovala paní kuchařka. A poslední večer jsme měli super diskotéku. A za to všechno vděčíme našim skvělým učitelkám :) Bylo to super a moc jsme si to užili  a na tento lyžařský kurz už nikdy nezapomeneme. Moc děkujeme.