Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Rafting na Jizeře 25.6.2024

Den pobytu v přírodě/ školní výlet jsme strávili raftováním na řece Jizeře. Pod vedením zkušeného instruktora jsme se vydali z Líšného na trasu dlouhou 11 km do Dolánek. Všechny posádky byly skvělé a zhledem k horkému letnímu dni, bylo koupání v řece více než žádoucí. Největším zážitkem byla pro všechny "šlajsna" na Malé Skále. Všechny posádky po cca 3 hodinách dorazily do cíle a největším andrenalinovým zážitkem nakonec bylo dostat se do plného vlaku v Dolánkách. Dle ohlasů soudím, že všichni byli nadšení, a tak jsme na Jizeře zřejmě nebyli naposledy. Takže vodácké "Ahoj Jizero", uvidíme se zase za rok.