Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Exkurze do Prahy

Na čtvrtek 16. 5. jse si naplánovali exkurzi do Prahy. No, termín určila organizace Praha hravě, která pro nás připravila Rychlovku na Kralově mostě a bojovku na kampě, kdy jsme v malých týmech bojovali ovítězství.V průběhu hry jsme získávali nejen odměny za správné odpovědi, ale i informace o Karlu IV. a jeho době, ale i o novodobějších dějinách. Tomuto klání předcházela procházka s povídáním o významu jednotlivých míst od Vyšehradu přes Karlovo náměstí k Národnímu divadlu, kterou pro žáky připravila třídní učitelka.