PROJEKT "CESTOVNÍ KANCELÁŘ" - PREZENTACE

Ve středu 7.2. už všechny týmy dokončily práci na plakátech, doma se děti zpaměti naučily prezentovat svůj text z plakátu a to vše předvedly v závěrečné hodině. Navzájem si děti hodnotily hlasitost a srozumitelnost projevu, oční kontakt s posluchači, grafickou stránku plakátu, dodržení kritérií, co se týče obsahu informací. Většina dětí k projektu přistoupila zodpovědně a snažily se své skupině pomoci k úspešné prezentaci. Výsledné práce vidíte na fotografiích. Opravdu se povedly a daly nám zabrat. Tak s jakou z našich cestovek vyrazíte na výlet?