Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

EXKURZE PRAHA

V úterý se třídy 5. A a 5.B společně vydaly objednaným autobusem do Prahy. Tam si žáci s paní průvodkyní prošli Pražský hrad - konkrétně jsme navštívili katedrálu svatého Víta, Starý královský palác s Vladislavským sálem, Baziliku sv. Jiří s hrobem sv. Ludmily a Zlatou uličku s domky řemeslníků, hradbami a věžemi (Bílou věží a Daliborkou). Po prohlídce a po nákupu suvenýrrů jsme se vydali královskou cestou z Hradu dolů, přes Karlův most až na Staroměstské náměstí a odtud k Prašné bráně. Na konci cesty už nás čekal autobus a hurá domů. Výlet byl prima, jen bychom si pro příště objednali o něco lepší počasí.