Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

30.5. Výlet Praha - Pražský hrad a Královská cesta

V úterý 30.5. jsme se společně se třídou 4. A vydali na výlet za historií do Prahy. Z Rybníčku jsme objednaným autobusem vyrazili směr Praha. Po krátkém občerstvení po příjezdu jsme s  paní průvodkyní prošli celý areál Pražského hradu - konkrétně jsme navštívili katedrálu svatého Víta, Starý královský palác s Vladislavským sálem, Baziliku sv. Jiří s hrobem sv. Ludmily a Zlatou uličku s domky řemeslníků, hradbami a věžemi (Bílou věží a Daliborkou). Po prohlídce a krátké pauze jsme se vydali Královskou cestou z Hradu dolů ke kostelu sv. Mikuláše na Malostranském náměstí, přes Karlův most až na Staroměstské náměstí s Orlojem a odtud k Prašné bráně. Na konci cesty už nás čekal autobus a cesta zpět domů do Liberce. Výlet se nám všem líbi, jen nás trochu potrápilo počasí, ale náladu nám nepokazilo!