Neuvěřitelné hudební nástroje

V první části si děti vyslechly pravidla programu a užívání hudebních nástrojů. Po rozdělení do skupin se v druhé části přemisťují od nástroje k nástoji a zkouší jak je rozehrát. V závěrečné části sei děti společně zarytmizují a dostávají vlastní hudební nástroj - rozezvučí papír rty a vydávaným zvukem.

* děti si prakticky vyzkoušely všechny předvedené nástroje (laserová harfa, ovocno-zeleninové piáno, theremin, slideboard, bullroarer,
                                      stylophone, ringdrum, el. kalimba...,ale i např. el. kytara)
                          Program byl netradiční a velmi zajímavý.