25.-27.9. škola v přírodě - Hejnice, Střevlík

1. den: Vlakem jsme přijeli do Hejnic. Děti se ubytoaly a hned je čekal zážitkový program, který se dnes týkal motýlů. Zatím jsou všichni usměvaví, jídlo dětem chutnalo. Všichni snědli i polévku.

2. den:  Dopolední program o vzácnem a chráněném tetřevovi děti seznámil s jeho životem. Zahráli si mnoho naučných her vevnitř i venku. Odpolene bude věnováno lososovi.  Po programu jdeme s dětmi ještě na zmrzlinu, na Poustevníkův kámen a večer budeme opékat buřty.

3. den: čekal nás program o rysovi.  Děti nadchl program o stopách zvěře. Zasílám odkaz na e shop  https://eshop.strevlik.cz/

Po obědě jsme jeli vlakem domů.