Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Léto na vyhlídce KÚ

V pátek jsme měli den plný zážitků a překvapení. Ráno ocenění Školním parlamentem, sportovní klání, návštěva Krajského úřadu Libereckého kraje. Tam jsme se vydali za neopakovatelnou vyhlídkou na celý Liberec. Paternoster nás sice trochu lákal, ale pak jsme se  nechali do 17. patra vyvézt klasickým rychlovýtahem. Nahoře nás čekala kromě úžasných výhledů i spousta aktivit od IQlandie, ochutnávka regionálních potravin, lahodná zmrzlina a  nečekaná modní přehlídka středních škol z liberecka, kterou jsme si jako diváci moc užili. Navíc jsme dostali ještě  vkusné a praktické batůžky.  Bylo to fajn dopoledne.