Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Jsme prima parta - 5. závěrečná část

Dnešní dvouhodinovka byla zaměřena na rozvoj spolupráce. Vytvářeli jsme kresby ve dvojicích, kdy jsme museli spolupracovat s různými spolužáky ze třídy. Rozhodně ne jenom se svými  kamarády. Někdy to byla hodně velká dřina, protože jsme bez mluvení museli nakreslit obrázek podle zadání. V tělocvičně jsme zase trénovali spolupráci v týmech. Rozmotávali jsme gordický uzel. Hodně jsme se u toho pobavili a nasmáli. Na závěr jsme reflektovali celou desetihodinovou spolupráci s etopedkou. Většina se shodla na tom, že jim aktivity pomohli lépe poznat spolužáky i sebe sama. Doufám, že vše přispěje k lepším vztahům ve třídě. A my budeme PRIMA PARTA!