Jsme prima parta - 3. část

Dnešní dvouhodinovka byla zaměřena na budování pozitivních vztahů v kolektivu. Žáci si vytvářeli jmenovky, které jim po písmenkách psali kamarádi. Vytvářeli pavučinu vztahů ve třídě. Házeli míčem svým kamarádům. Hráli  si na zrcadlení a na detektiva. Všechno to jsou aktivity, které mají naučit žáky spolupracovat, vycházet spolu, přiměřeně reagovat na spolužáky v dobrém i zlém. Je dobré si uvědomit, že celý život budou mít kolem sebe různé typy lidí. Musí se s nimi naučit vycházet. Naše spolupráce s etopedkou budou dále pokračovat.