Dopravní výchova

Umět se bezpečně chovat na silnici nebo na chodníku je velmi důležité. Jsme už druháci, mnoho z nás již bude chodit do školy nebo ze školy samostatně. Právě proto vždy na začátku školního roku upevňujeme tyto důležité dovednosti. Žáci se naučili nebo  si zopakovali základní znalosti účastníka silničního provozu  Na cvičném hřišti si vyzkoušeli jízdu na kole či koloběžce. Seznámili se s dopravními značkami a pravidly. Ve výuce jsme pokračovali  i ve třídě. Některé značky jsme si také vytvořili na výtvarné výchově.