Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Dětský den a Olympiáda

Tento den jsme začali tradičně POŽÁRNÍM POPLACHEM, který musíme každoročně trénovat. Na seřadišti před školou jsme společně poděkovali panu řediteli, který odchází na zasloužený odpočinek, za jeho dlouholetou prácI ve škole.  Na velkém hřišti jsme pak představili  jeden olympijský sport a zemi, ve které se tento sport provozuje. Celý průvod byl velmi zajímavý. Mnohé třídy věnovaly přípravě hodně času.  A pak už jsme si užívali na nafukovacím hradu, soutěžili  a získávali penízky na atrakcích, které pro nás vymysleli a připravili žáci 9. ročníků. Nakonec jsme si je vyměnili za sladkosti nebo jiné drobné dárečky. Počasí nám přálo. Dopoledne uteklo rychleji než nad matematikou nebo češtinou. TAK ZASE ZA ROK.