Základní škola Liberec Barvířská

Leden - Rachoťáci

Leden jsme zahájili "Tříkrálovou nadílkou" nových hraček. Udělaly nám radost a hned jsme je také vyzkoušeli. Jen sportovní věci musí počkat na jaro.

Celý měsíc jsme dokončovali přípravy na naši cestu za dinosaury. Zásoby jídla a dalších důležitých věcí dostávaly finální podobu. Nejvíc zvědaví jsme byli na výrobu triček. Batikovali jsme totiž poprvé a výsledek byl nejistý. Ale vše dopadlo výborně a naše cestovatelské kostýmy můžete vidět i v naší galerii.

Stihli jsme si také pohrát, číst na pokračování ("Mravenci se nedají"), kreslit, zpívat a chodit ven.

Vyvrcholením našeho půlročního snažení bylo soutěžní odpoledne ve čtvrtek po vysvědčení. Do soutěží se zapojily všechny "profese" - lékaři, botanici, zoologové, důležitý úkoll měli téř uklízeči a ochranka, která zajišťovala pořádek v týmu. Pozadu nezůstali ani výtvraníci a tiskový mluvčí, který celý tým představil.

Soutěžemi jsme prošli výborně a náš tým získal 1.místo. Super!!!

Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci Leden - Rachoťáci