Základní škola Liberec Barvířská

2. den školy v přírodě

Dnešní dopoledne jsme věnovali psaní dopisů pro rodiče a začali jsme tvořit  DENÍK, který bude pro nás hezkou vzpomínkou na dny strávené v přírodě. Také jsme si zahráli naši oblíbenou vybíjenou. O polední klidu jsme byli nakupovat v kiosku. Odpoledne nás čekaly týmové hry. Náš tým DRACI  byl ve všech disciplínách jednoznačně NEJ!!!! Uvidíme zítra, kdy budou následovat další soutěže. Držte nám palce.

2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě 2. den školy v přírodě