Důležitá sdělení - podzimní prázdniny, ředitelské volno

Petr a Katka

Dnešní program s názvem Petr a Katka (Dramacentrum Bezejména) byl zaměřen na prevenci rizik spojených s intimním životem. Během interaktivního programu se žáci zapojili do aktivit, které jim pomohly lépe porozumět citlivým tématům, jako jsou vztahy, intimita, osobní hranice a zodpovědné chování.
Hlavní postavy programu, Petr a Katka, provázely žáky různými situacemi, se kterými se mohou v dospívání setkat. Společně řešili dilemata spojená s dospíváním a rozvíjeli schopnost komunikovat o svých pocitech a rozhodnutích. Program byl veden citlivě a otevřeně, aby se žáci cítili komfortně a mohli sdílet své názory a otázky….