Důležitá sdělení - podzimní prázdniny, ředitelské volno

18.9. Maják - Jsem originál

Ve středu 18.9. nás navštivila lektorka ze společnosti Maják s programem "Jsem originál". Během programu byli žáci povzbuzováni k uvědomění si vlastní hodnoty a svých silných stránek. Následovala aktivita pro rozvoj spolupráce, vzájemného respektu a komunikace, ve které se všichni zapojili a společnými silami zvládli všechny překážky.  Na konci programu byl věnován prostor také k pojmenování některých problémů, které by se mohly vyskytnout v naší třídě. Děti skvěle spolupracovaly nejen s lektorkou, ale spolu navzájem.