Důležitá sdělení - podzimní prázdniny, ředitelské volno

Harmonizační pobyt v přírodě

Ve středu 4.9. jsme se společně vydali do přírody. Bylo velké horko, proto jsme jeli tramvají do Vratislavic. Hned jsme zamířili k lesu, kde bylo příjemně. Během procházky přes louky, lesy a pastviny jsme došli až k Pekelským rybníkům. Cestou jsme si zahráli několik her na  rozvoj vztahů a spolupráci v týmech.  Svačinu jsme měli v chládku u potoka, v kterém jsme se také osvěžili. Cestou jsme potkali slepýše, spoustu hmyzáčků, žabičky. Našli jsme dvě ptačí hnízda a ztracenou podkovu. Výlet se nám všem moc líbil. Děkuji i paní učitelce Wollrabové, která pomohla  s realizací celého dne.