Důležitá sdělení - podzimní prázdniny, ředitelské volno

Cizinec - program o vyčleňování a xenofobii mezi námi

Cizinec - výchovný program - prevence xenofobie a vyčleňování. Interaktivní program o strachu z odlišnosti, o strachu z neznámého, nepřijetí, předsudcích, podléhání manipulaci, ale také o schopnosti přiznat si chybu a napravit ji. Práce na  klimatu ve třídě. Nastavení dobrých vztahů mezi spolužáky. Začlenění nové spolužačky a  vyčleněných jedinců do kolektivu třídy. Tříhodinová výchovná akce, kdy žáci měli možnost formou dramatizace v rolích zvířátek zažívat situace, které prožívá vyčleněný jedinec. Poučit se z chyb, zkusit změnit své jednání.