Třídní kolo recitační soutěže

Třídní kolo recitační soutěže  bylo mimořádně napínavé. Všichni se nácviku recitace věnovali skoro 3 týdny. Básničky se  naučili výborně. Opravdu  moc chválím. Básničky byly celkem náročné. Recitátory hodnotily  učitelky a asistenka, ale také sami spolužáci ze třídy. S texty jsme pracovali během celého dopoledne. Hledali jsme rýmy.  Ve skupinách odpovídali na otázky.

Samotná soutěž byla dvoukolová. Z prvního kola postoupili vždy 3 finalisté na jednu básničku. Z nich jsme pak vybrali nejlepší recitátory, kteří nás budou reprezentovat ve školním kole 6. února. Je to Danielka Voytyuk, Nikolka Štrosová a Katka Řeháková. Držte jim palce!