Plavecký výcvik - zahájení a další důležité informace

Celý  únor a březen budeme chodit na plavecký výcvik. Trenérky jsou velice milé. Plavání je prima a užijeme si spoustu legrace.

Dnes jsme se seznamovali s organizací, rozdělili jsme se podle svých plaveckých dovedností do dvou družstev. Potom jsme řádili v dětském bazénu.

Po ukončení výuky budeme využívat i klouzačku nebo vířivku. Snad se za ty dva měsíce naučíme plavat nebo své dovednosti  vylepšíme.

Trenérky radí: Nejlepší pro děti jsou  dětské plavecké brýle z DECATHLONU  asi za 100,-Kč. Máte je na poslední fotce. Prý výborně sedí a dobře těsní. Prodávají se v různých barvách. Dětem nebude vadit voda v očích.

Doporučení ode mne:  Pro děti stačí mýdlo v malém = cestovním balení (nemusí toho nosit tolik, dá se doplňovat). Pokud dáváte mýdlo tuhé, tak je nutné ho mít v plastové krabičce. Holčičky měly hezky spletené vlásky, aby je měly co nejméně mokré. Super! Pak potřebují hřeben na rozčesání. Vlasy lépe uschnou.