Základní škola Liberec Barvířská

Třída 4.B

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
od:

do:

PondÄ›lí ÄŚJ  AJ M PĹ?V TV
Úterý ÄŚJ  M  VL-D  ČJ-ČT AJ
StĹ™eda ÄŚJ M - G PĹ?V  AJ PÄŚ
ÄŚtvrtek       ÄŚJ AJ/M  TV VL-Z HV
Pátek ÄŚJ ČJ-ČT VV  VV

Třídní učitelka: Mgr. Michaela Klúčiková

Konzultační hodiny v úterý od 12,30h po předchozí domluvě.

E-mail: klucikova@zs-barvirska.cz

Výchovná poradkyně: Mgr. Jana Pěničková

Konzultační hodiny ve čtvrtek 8,50-9,35h vždy po předchozí domluvě.

Speciální pedagog: Karel Řehák, rehak.karel@zschrastava.cz

Vážení rodiče žáků, kteří se učí z domu,

do složky "Učení 1.-5.6." jsem dnes doplnila učení do pátku. Zítra tam možná ještě něco přidám, podle toho, jak budeme stíhat. Je nezbytné, abyste se zde zastavili pro učebnici matematiky 3.díl, bude u sekretářky.

Vážení rodiče žáků, kteří chodí do školy,

příští týden půjdeme do ZOO. Do pondělí vybíráme 120,- na vstup a dvě jízdenky. Konkrétní den rozhodneme podle počasí, zatím předpokládám čtvrtek. Děti dostanou návratky, kde bude potřeba podepsat souhlas s účastí dítěte na akci.

Vážení rodiče dětí, kteří chtěli jet na Školu v přírodě,

zítra(pátek 5.6.) pošlu po dětech zpět vybrané peníze na školu v přírodě. Prosím o podpis v ŽK o převzetí částky.

Vážení rodiče všech žáků,

do konce tohoto školního roku budu vybírat peníze na pracovní sešity a pomůcky na příští rok. Vzhledem k tomu, že jsme letos nevyčerpali všechny zásoby, budu vybírat 800,-Kč a uvidme, jak to vyjde,

Kdo si chce nakoupit PS pomůcky sám, prosím o info, abych to nenakoupila dvojmo.

Díky a s pozdravem M.K.

Vážení rodiče, milí žáci.

Veškeré informace k domácímu vzdělávání naleznete ZDE.

Odkaz Vás nasměruje přímo na naši třídu, funguje i přes mobilní telefony :-) a měl by být aktivní během dnešního odpoledne nebo zítřka.

S pozdravem M.Klúčiková

přiblížil se den nástupu do školy, tedy podělí 25.5.2020. Jsem ráda, že z naší třídy se do školy vrací téměř všichni, přihlásilo se 16 dětí :-).

Jak už víte z webu školy, bude v pondělí ráno při nástupu do školy nutné předložit vyplněné čestné prohlášení. Formulář najdete na webu školy. Kdo nemá tiskárnu, může se zastavit tento týden ve škole (9-12h), v krajním případě přijít v pondělí ráno s dítětem a vyplnit jej při nástupu do školy.
Bez tohoto čestného prohlášení nemůže být dítě zařazeno do výuky.

Organizace by měla probíhat takto: Děti z celého prvního stupně mají rozdělen nástup do tří etap, stejně tak odchod ze školy. Nastupovat budou v různých časech a z různých vstupů do budovy (hlavní a boční vstupy), aby se kontakt žáků omezil na minimum.

Naše třída to bude mít vždy takto:
Děti si vyzvednu v 8:10 u hlavního vchodu školy  (rodiče do školní budovy NESMÍ). Prosím, aby se moje děti držely ve skupině pohromadě a nemíchaly se s dalšími dětmi a dále, aby nechodily ke škole dříve.
S dětmi odejdeme do šatny, kde se přezují (nezapomenout klíčky od šatní skříňky), a pak do třídy.
Ze šatny půjdeme společně do třídy, kde si všichni dezinfekčním mýdlem umyjí ruce.
Ve třídě si mohou sundat roušku a uložit do sáčku. Lavice budou dále od sebe a děti budou sedět po jednom. Děti musí mít 2 roušky a 1 sáček na každý den.
Malé přestávky budou trávit ve třídě. Na velké přestávky a část výuky bychom za dobrého počasí chodili ven.

Rozvrh je upravený, výuka bude vždy končit v 11:45. Tělesná výchova nebude.
První den přineste do školy všechno učení, které jste měli doma.
Věnovat se budeme zejména M,ČJ, a AJ a částečně PŘV, VL a D.
Výuka VV, HV, PČ může být zařazena pouze okrajově.

Po skončení vyučování v 11:45 odvedu děti na oběd.
Všichni žáci budou mít první den lísteček s informaci, jak půjdou domů
(sám nebo s doprovodem, bez oběda nebo po obědě).

Pokud děti budou chodit na obědy, zkontrolujte platby a přihlášení stravy. Lze i na telefonním čísle 485 135 999 v  čase od 8 do 12 h.

Pokud máte další dotazy, napište na email nebo zavolejte.
S pozdravem Mgr. M.Klúčiková

P.S. Dětem, které do školy nepůjdou, bude učivo zadáváno zde na webu třídy.