Základní škola Liberec Barvířská

Třída 3.A

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
od:

do:

Pondělí  ČJ  M AJ  PRV  ČJ-čt.
Úterý  Tv-Pla Tv-Pla  ČJ  M PRV
Středa  ČJ  M ČJ-čt.  AJ   PČ
Čtvrtek  ČJ  HV AJ   VV
Pátek ČJ  PRV ČJ -čt. ČJ-nejaz.

Třídní učitelka: Mgr. Štěpánka Lacinová

E-mail: lacinova@zs-barvirska.cz

KONZULTAČNÍ HODINY : úterý 10:00-10:30 ( po předchozí domluvě )

Výchovný poradce: Mgr. Jana Pěničková

KONZULTAČNÍ HODINY: pondělí 9.55 - 10.40 + kdykoli po předchozí domluvě

E-mailpenickova@zs-barvirska.cz

Vážení rodiče a žáci,

veškeré informace o domácím vzdělání naleznete ZDE. (klikněte)Tento odkaz vás přímo nasměruje na naši třídu. Odkaz funguje i na mobilních telefonech.

VÝUKA OD 25. 5. 2020 VE SKUPINÁCH 3.třídy:
Skupina Š. Lacinové (dopolední i odpolední): Sebastian Horák, Vanesa Horáková, Kristýna Rezková, Adéla Světničková, Václav Tesař, Vojtěch Vlach, Josef Zikeš, Veronika Krausová, Janica Pekárová
Skupina Š. Kvasničkové (pouze dopolední): Veronika Burde, František Korbelář, Adelina Lysko, Eliška Muzikářová, Beáta Nevelošová, Julie Pichrtová, Natálie Soukupová, Žeňa Bilinkevych, Kristián Grajcar, Adam Plecháč, Tereza Vondráčková

Milí rodiče,
posílám další informace ohledně nástupu dětí do školy.
Sraz v 8:10 u hlavního vchodu školy  (rodiče do školní budovy NESMÍ)
- odvedu děti do šatny, kde se přezují (nezapomenout klíčky od šatní skříňky), a pak do třídy
Oběd v 11:45  (pokud odchází po obědě samostatně, tak musí mít napsáno od rodičů)
ŠD do 16:00 (děti lze vyzvednout po obědě nebo pouze v každou celou hodinu: 13, 14, 15, 16 h)

Ze šatny půjdeme společně do třídy, kde si všichni dezinfekčním mýdlem umyjí ruce.
Ve třídě si mohou sundat roušku a uložit do sáčku. Lavice budou dále od sebe a děti budou sedět po jednom. Děti musí mít 2 roušky a 1 sáček každý den.
Malé přestávky tráví ve třídě. Pravidelně se větrá.
Na velké přestávky a část výuky bychom za dobrého počasí chodili ven. Vybavte děti vhodným oblečením.

Rozvrh bude upravený. Tělocviky nebudou. Každý den bude výuka do 11:45 Pravděpodobně bude tento rozvrh, ale samozřejmě se může operativně pozměnit. První den přineste do školy všechno učení, které jste měli doma.
PO – ČJ, M, PRV, AJ (J. Burdová/ Š. Lacinová)
ÚT – ČJ, M, PRV, ČT
ST –  ČJ, M, PRV, AJ (J. Burdová/ š. Lacinová)
ČT –  ČJ, M, PRV, ČT
PÁ – ČJ, M, PRV, ČT
Podle potřeby bude zařazena výuka VV, HV, PČ.
Po skončení výuky jdou děti se mnou do šatny a na oběd do jídelny, kde si je přebírá paní vychovatelka Vlasta. Pokud půjdou děti po obědě, můžete si je v jídelně  ve 12,15 h vyzvednout.
Pokud děti budou chodit na obědy, zkontrolujte platby a přihlášení stravy (nejpozději do 20. 5. 2020). Lze i na telefonním čísle 485 135 999 v  čase od 8 do 12 h.

PROSBA:
V tomto týdnu si ti, co nemají možnost tisku, zajdou pro vytištěné čestné prohlášení do kanceláře školy (možné každý den od 9 do 12 hodin).
Nemělo by se stát, že v den nástupu (25. 5. 2020) dítě čestné prohlášení nemá vyplněné a podepsané zákonným zástupcem, protože by nemohlo být začleněno do výuky.

Pro děti, které do školy nepůjdou, bude učivo zadáváno na Webu třídy na One Drive, a úkoly mi odevzdají buď mailem, nebo do Školy v pyžamu.

Úkoly pro nemocné v týdnu

MATEMATIKA PRAC.SEŠIT 2 - do strany

MATEMATIKA UČEBNICE - do strany