Zlato z přespolního běhu (Vávra)

Ve středu 2.10. se naše škola zúčastnila tradičního závodu ZŠ v přespolním běhu v Ruprechticích.
Letos jsme sestavili 2 družstva – mladší žáky ze 7.třídy a starší žákyně z 8. a 9.třídy. Berenika Lajtkepová si pak závod zkusila na vlastní pěst v mladších žákyních.
A kluci suverénně vybojovali zlaté medaile!
Zvítězili s velkým náskokem před dalšími 8 školami.
1. ZŠ Barvířská                               4. ZŠ Vrchlického                          7. ZŠ Husova
2. ZŠ nám.Míru                              5. ZŠ Oblačná                                8. ZŠ Dobiášova
3. Gymnázium Frýdlant                6. Gymnázium FXŠ                       9. ZŠ Stráž n/N.
V jednotlivcích:
3.místo Vacek O., 4.místo Schovanec, 5.místo Havlíček, 6.místo Zítko, 8.místo Pozler, 18.místo Ronec
Skvělý výkon předvedla i Berenika Lajtkepová, která doběhla celkově na 4. místě ze 46 závodnic.
Děvčata v družstvech skončila na 7.místě.
Jednotlivě:
7.místo Kovaříková, 26.místo Marková, 31. Horáčková, 33. Jandová, 37.Vitíková. A. Muzikářová závod kvůli zranění nedokončila.
Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy. Po celé dopoledne v našem týmu panovala bezva nálada, navzájem jsme se podporovali a fandili si a celkově jsme si závody i v nepříznivém počasí užili.