Zahájení adventu 2016 (Novotná)

Tentokrát již v odpolední příjemné, nedělní atmosféře. Děti s rodiči společně vyrobily ozdoby, které později pověsili na krásný smrk před vstupem do školní zahrady a pak již netrpělivě očekávali, zda se stromeček rozsvítí.
Zcela netradičně jsme ochutnali první vánoční cukroví. Maminka Matěje Šefla nám opravdu dopřála skvělé dobroty a za to jí patří od nás všech velké díky.
Nejmladší Barvínci z mateřské školy navodili vánoční atmosféru a následně je vystřídali děti ze 4.B se svými rodiči. A pak stačil kouzelný okamžik a stromeček se rozzářil v celé své kráse!

A tak nezapomeňte a usmívejte se a nejen o Vánocích.