Základní škola Liberec Barvířská

Vánoční florbalový turnaj (Gajdošová)

Jako navázání na včerejší Vánoční florbalový turnaj chlapců 2.stupně  se 18.12. 2019 konalo pokračování tohoto turnaje tentokrát smíšených družstev.
V kategorii 8. - 9. tříd se zúčastnila 2 družstva - "Lama tým" a "Ty nejlepší", přičemž šlo víceméně o měření sil mezi 8. ("Ty nejlepší") a 9. ("Lama tým") třídou. Po velkém  a dlouho vyrovnaném boji zvítězil zkušenější "Lama tým" ve složení Míša Hnízdová, Simona Horáčková, Mya Dobružská, Matyáš Bartoš, Adam Kobera, Standa Mrskoš, Michal Profous a Tonda Mergl.
V mladší kategorii 6. - 7. tříd probíhal boj o florbalového šampiona ve větší  konkurenci. Do turnaje se přihlásilo 5 týmů - "Děravé boty", tým "M", "Minekrafťáci", "Black and White"a "Špunti". Každý tým si zahrál s každým, přičemž  boj o 2.-4. místo byl opravdu zamotaný, rozhodlo ho až vzájemné skóre všech tří družstev.
Na třetím místě se nakonec umístil tým "Děravých bot", druhé místo obsadil tým "M" a právem zvítězil tým "Minekrafťáků", ve kterém hráli Jana Voldřichová, Andrea Gregorová, Jan Pozler, Samuel Douša, Jan Olyšar, Denis Havlíček, Kryštof Jan Dušák a Milan Salich.
Chtěla bych všem zúčastněným dětem  poděkovat za bezvadný turnaj a popřát krásné a usměvavé vánoce -  žákům a samozřejmě i vám - rodičům. Budeme se těšit na další sportovní akce v příštím roce.
Veselé vánoce!
Jana Gajdošová- tělocvikářka

Vánoční florbalový turnaj (Gajdošová) Vánoční florbalový turnaj (Gajdošová) Vánoční florbalový turnaj (Gajdošová) Vánoční florbalový turnaj (Gajdošová) Vánoční florbalový turnaj (Gajdošová) Vánoční florbalový turnaj (Gajdošová) Vánoční florbalový turnaj (Gajdošová)