Svatomartinský průvod (Krňanská)

V pondělí 11.11.19 jsme se v odpoledních hodinách sešli před školou, abychom
si připomněli legendu o sv. Martinovi.

Za úvodní slovo děkujeme paní učitelce z mateřské školky Janě Dlouhé a našemu žákovi
ze 4.B Martinu Škaloudovi, který nám přečetl legendu o „Martinovi na bílém koni“.

Následně jsme se v čele s „Martinem“ vydali na lampionový průvod městem Liberec.
Děti a rodiče na konci cesty čekalo občerstvení, teplé nápoje a něco dobrého na zub.
Přestože nám Martin na bílém koni opět nepřivezl sníh, jsme si užili pěkné, lehce
mrazivé odpoledne.

Děkujeme všem, kteří dorazili a přejeme krásný zimní čas.