Důležitá sdělení -

Slavnostní zahájení celoroční družinové hry Za bludným kořenem (Mysíková)

Pátek třináctého patřil ve družince slavnostnímu setkání všech kouzelníků. Za doprovodu bubnů jsme se všichni přesunuli z horního patra družiny do velké tělocvičny. Společně jsme si představili naše kouzelnické koleje a zástupci myšek, kočiček, ještěrek a netopýrků následně obdrželi odznaky svých kolejí. Samozřejmě nechyběla ani naše kouzelnická hymna. Pak už následovalo samotné zahájení naší nové celoroční hry Za bludným kořenem. Opět se na nás obrátilo ministerstvo kouzel a magie s žádostí o pomoc s řešením další záchranné mise. Zápletkou je tentokrát překročení bludného kořene. A kdo ho měl překročit? Samozřejmě nedopatřením se to povedlo skupince dětí ze školky. Rázem se tak ocitly v kouzelném světé skřítků, víl, lesních bytostí, kouzelných stromů a bylin. Naším úkolem je  jim pomoci nalézt cestu zpět domů do světa lidí. Po celý rok jim budeme pomáhat řešit úkoly a nacházet jednotlivé etapy cesty k domovu. A abychom na naší záchranné misi též nezabloudili, všichni jsme si na slavnostním zahájení zkusili náš bludný kořen překročit. Zvládli jsme i soutěž na postřeh a spolupráci a teď už vzhůru za naším celoročním kouzelným dobrodružstvím.
Držte nám palce.