Školní parlament (Wollrabová)

První letošní akce parlamentu proběhla 6.9.-7.9.. Žáci nocovali ve škole. Na programu byly aktivity na seznámení, dále se členové parlamentu usnesli na programu pro letošní školní rok, termínech schůzek a rozdělily se povinnosti a role. Posléze následoval dobrovolný program, ať už se jednalo o sport v tělocvičně nebo zpěv a tanec v učebně. Nakonec jsme shlédli film a společně povečeřeli. Chtěla bych tímto přivítat mezi námi nové členy a poděkovat všem za společně strávený čas.
 A. Wollrabová